ubezpieczenia finanse

Firma Lubelskie Centrum Analizy Asekuracyjnej z ugruntowaną pozycją na rynku ubezpieczeniowym ma przyjemność zaproponować pracę na stanowisku specjalista do spraw ubezpieczeń.

Podstawowy zakres obowiązków:

– sporządzanie ofert dla klientów indywidualnych i firm w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych (także floty) i majątkowych
– obsługa posprzedażowa ubezpieczeń
– ścisła współpraca z TU oraz Weryfikacja merytoryczna przedstawionych ofert
– analiza portfeli ubezpieczeniowych klientów oraz optymalizacja
– analiza danych dotyczących zawieranych umów
– prowadzenie biura w określonym zakresie

Wymagania:

– znajomość rynku ubezpieczeń majątkowych
– min. 2 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży ubezpieczeń
– wykształcenie wyższe
– bardzo dobra znajomość obsługi komputera
– bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność oraz terminowość
– umiejętność pracy w zespole
– wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
– inicjatywa, kreatywność i zdolność podejmowania samodzielnych decyzji w ramach pełnomocnictwa
– nastawienie na rozwiązywanie problemów i poszukiwanie rozwiązań
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie w dużym stopniu uzależnione od posiadanego doświadczenia od 2600 netto
– Niezbędne narzędzia: telefon, komputer
– Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
– Praca w biurze w godz od 8 do 16

Kontakt:
mail: LCAA@VP.PL
tel: 606 826 026

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031