wczasy

Hej ho! Szukamy otwartego, ogarniętego człowieka z rodzaju tych komunikatywnych. Praca przyjemna, na wygodnym fotelu, w Lublinie.
Dołącz do ST Team’u do zadań specjalnych!
Jeżeli:
podróże to Twoja pasja
branża turystyczna nie jest Ci obca, bo pierwsze kroki masz już za sobą
lubisz ludzi i masz pozytywne nastawienie
sprawnie poruszasz się po MS Office
kreatywność i otwartość na nowe pomysły to Twoja wizytówka
chętnie pracujesz w grupie
masz doświadczenie na podobnym stanowisku
Twoje zadania:
obsługa klientów na najwyższym poziomie – pełen profesjonalizm i zaangażowanie
przyjmowanie zamówień przez telefon i e-mail
doradztwo przy wyborze wyjazdu
budowanie długoterminowych relacji z klientami
przygotowywanie ofert
troska o pozytywny wizerunek ST
Zapewniamy:
umowę o pracę po pomyślnie zakończonym stażu
wsparcie i towarzystwo najlepszego ST Teamu
szkolenia produktowe
szansę na realizację pasji podróżniczej
wynagrodzenie, które nie pozostawia żalu

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza na stronie:

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031