2412 Doradcy finansowi i inwestycyjni

2412
Doradcy finansowi i inwestycyjni

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy przedsiębiorczych i otwartych na rozwój osób do współpracy w woj. Lubelskim

Główne zadania:

– Zawieranie umów ubezpieczenia z klientami indywidualnymi oraz z małymi i średnimi firmami;
– Powiększanie bazy klientów;
– Dopasowywanie produktów do oczekiwań i potrzeb klientów;
– Obsługa aktualnych klientów;
– Realizacja celów sprzedażowych;
– Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami poprzez dobór najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych;

Oczekujemy:

– Wykształcenie minimum średnie;
– Umiejętności sprzedażowe;
– Komunikatywność i łatwość w nawiązywanych kontaktach
– Zaangażowanie w pracę i wytrwałość w realizacji założonych celów;
– Wysoka kultura osobista;
– Samodzielność w działaniu;
– Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej, albo poszerzenia obecnej
– Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– System wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych prowizjach, premiach, konkursach itp. ;
– Dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 18 miesiącach pracy;
– Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
– Przyjazną atmosferę pracy;
– Pakiet szkoleń i wsparcie merytoryczne;
– Szeroki wachlarz oferowanych produktów ubezpieczeniowych i finansowych;
– Możliwość awansu w krótkim czasie;
– Elastyczne godziny pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na adres pjonakbiz@gmail.com.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Noble Finance Service Sp. z o.o. to nowoczesna, innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się firma doradztwa finansowego, która zmienia standardy obecnie panujące na rynku. Działamy w oparciu o zachodnie wzorce obsługi.

DORADCA FINANSOWY
Miejsce pracy: Lublin
Region: lubelskie
Opis stanowiska:
• Doradztwo w zakresie ubezpieczeń, kredytów i funduszy inwestycyjnych
• Analiza potrzeb Klientów i opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających ich potrzebom
• Aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
• Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

Wymagania:
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Wykształcenie co najmniej średnie
• Umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
• Zaangażowanie oraz nastawienie na sukces i wyniki
• Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne
• Przedsiębiorczość i chęć dalszego rozwoju
• Dobra organizacja pracy; samodzielność
• Dynamizm w działaniu

Oferujemy:
• Atrakcyjny system wynagrodzeń
• Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• Nienormowany czas pracy
• Ścieżkę kariery
• Dostęp do produktów renomowanych instytucji finansowych

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: j.jankowska@noble-fs.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930