5 PRACOWNICY USŁUG I SPRZEDAWCY

5
PRACOWNICY USŁUG I SPRZEDAWCY

Poszukuję do zespołu osoby z doświadczeniem na stanowisko stylista paznokci.

Stwórzmy razem idealne miejsce dla naszych klientów.

Proponuję zatrudnienie w firmie z 7 letnim stażem na rynku.

• Zatrudnienie na pełny etat, bądź w mniejszym wymiarze czasu.
•Wynagrodzenie podstawa + prowizja
•Prowizja od sprzedaży kosmetyków detalicznych.
•Zapewnienie środków do bezpiecznego wykonywania pracy.
•Otwartość na nowe pomysły, trendy.

Umiejętności wymagane:

•przedłużanie paznokci (metoda bez różnicy)
•manicure hybrydowy z wykorzystaniem frezarki
•zdobienie paznokci
•znajomość j.angielskiego na poziomie komunikacji z klientem dotyczącym usługi
•wysoka kultura osobista

Umiejętności mile widziane:

•pedicure
•rekonstrukcja paznokci
•stylizacja brwi
•inne zabiegi z zakresu stylizacji paznokci, podologii, kosmetologii

Obowiązki:

•wykonywanie zabiegów z zakresu umiejętności wymaganych
•dbanie o swoje miejsce pracy i o części użytku wspólnego (według harmonogramu)
•doradztwo z zakresu pielęgnacji dłoni i paznokci z zalecaniem produktów detalicznych
•kontakt z klientem na recepcji
•kontrola zaoparzenia w produkty niezbędne do pracy
•aktywne prowadzenie karty klienta

Prześlij CV lub po prostu krótki opis swojej drogi zawodowej wraz ze zdjęciami prac.

Restauracja Sarzyński w Galerii Handlowej na ul. Zana poszukuje pracowników na stanowisko pomoc kuchenna oraz na zmywak.
Dobrze byłoby gdybyś:
– był/a dyspozycyjny/a;
– miał/a ksiązeczke sanitarno- epidemiologiczną
Zapewniamy:
– szkolenia
– dobre warunki finansowe
– prace w młodym i zwariowanym zespole
Swoje CV prześlij na adres restauracja.sarzynski.lublin@wp.pl

Zapewniamy:
– szkolenia

Restauracja Sarzyński w Galerii Handlowej na ul. Zana poszukuje pomocy kuchennej oraz osób do pracy na zmywaku. Ważne żebyś posiadał książeczkę sanitarno- epidemiologiczną i był dyspozycyjny. Oferujemy pracę w młodym zespole oraz dobre warunki finansowe.

Swoje CV możesz podsyłać na maila restauracja.sarzynski.lublin@wp.pl

Więcej informacji mogę udzielić na priv.

Restauracja Sarzyński w Galerii Handlowej na ul. Zana poszukuje pomocy kuchennej oraz osób do pracy na zmywaku. Ważne żebyś posiadał książeczkę sanitarno- epidemiologiczną 🙂 było dyspozycyjny. Oferujemy pracę w młodym zespole oraz dobre warunki finansowe.

Swoje CV możecie podsyłać na maila restauracja.sarzynski.lublin@wp.pl

Stacja paliw Avia w Lublinie poszukuje pracowników do obsługi klientów.
Oferujemy:
– Umowę o pracę
– Elastyczny grafik pracy
– Pracę w małym i zgranym zespole
– Wynagrodzenie podstawowe + premie
– Szkolenia z zakresu obsługi klienta
– Pracę w systemie dwu-zmianowym

Zadania:
– Obsługa klientów
– Dbanie o ekspozycję towarów na sklepie
– Utrzymywanie porządku na stacji
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: slawomir.glebicki@unimot.pl, lub kontakt telefoniczny pod nr. 691991789.

Poszukujemy osób chcących rozpocząć pracę w samym centrum Lublina w prostym projekcie telefonicznym.

Gwarantujemy wysoką podstawę (12,70 netto/h) i atrakcyjny system premiowy. Dogodne godziny pracy i elastyczny grafik, ustalany indywidualnie.

Otrzymasz wsparcie trenerów oraz współpracowników oraz możliwość awansu.

Zapraszamy do aplikowania!

Hotel HoSeGa GmbH poszukuje pracownika do restauracji hotelowej na stanowisko Kelner/ Kelnerka

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0106

Miejsce pracy: Seestraße 50, 74374 Zaberfeld
Data rozpoczęcia pracy: kwiecień

Obowiązki: bieżąca obsługa gości, zbieranie zamówień, podawanie posiłków, dbanie o czystość stołów

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w zawodzie
– samodzielność, dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
– umiejętność pracy w zespole
– wysoka kultura osobista

Oferujemy:
– umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
– WYNAGRODZENIE: początkowo 1100 euro netto
– zapewnione darmowe zakwaterowanie
– zapewnione wyżywienie (1 ciepły posiłek i śniadanie)
– wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031