Ekonomia

Ekonomia

DSA Investment S.A. prowadzi rekrutację w Lublinie !

DSA Investment S.A. jest jedną ze spółek Grupy Kapitałowej DSA Financial Group, z siedzibą we Wrocławiu, założonej w 1999r. Wielokrotnie nagradzana, ceniona przez współpracowników oraz klientów stała się jedną z największych firm w branży finansowej.
DSA Investment S.A. od lat jest liderem na rynku sprzedaży produktów inwestycyjnych i emerytalnych.

Poszukujemy współpracowników do nowego projektu.

Nasze oczekiwania:
– wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe ekonomiczne, finansowe lub prawnicze,
– osoby z innych kierunków z dużym potencjałem również mile widziane,
– mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
– umiejętność pracy w grupie,
– niekaralność,
– zaangażowanie.

Szkolimy od podstaw, doświadczenie nie jest konieczne !

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
– konkursy motywacyjne,
– wyjazdy szkoleniowe, także zagraniczne,
– przejrzysty system awansów,
– elastyczne godziny pracy,
– wsparcie merytoryczne, marketingowe,
– szkolenia z jednymi z najlepszych trenerów w Polsce

CV proszę wysyłać na adres: przemyslaw.machaj.dsa@gmail.com

Stokrotka Sp. z o.o. to spółka prowadząca detaliczną sprzedaż artykułów spożywczych w supermarketach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Jesteśmy nowoczesną firmą handlową zatrudniającą ponad 6500 osób, więcej informacji o firmie na stronie www.stokrotka.pl
Obecnie do Centrali w Lublinie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA DS.ROZRACHUNKÓW
Miejsce pracy: Lublin

Główne zadania:
• prowadzenie rejestru umów handlowych
• rozliczanie należności z tytułu umów handlowych i wystawianie faktur
• współpraca z działem handlowym i księgowości
• opisywanie faktur korygujących i not księgowych dla działu księgowości
• weryfikacja dokumentów księgowych
• opracowywanie raportów i analiz handlowych

• wykształcenie nim. średnie
• znajomość podstaw rachunkowości
• wiedza z zakresu dokumentacji księgowej
• umiejętność pracy pod presją czasu
• dokładność, systematyczność, terminowość
• dobra organizacja pracy własnej
• dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

Oferujemy:
• ciekawą, pełną wyzwań pracę
• możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
• umowę o pracę (na zastępstwo)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: praca@stokrotka.pl
w temacie wiadomości prosimy wpisać Nr Ref. AdR/2013
Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930