Human Resources

Rekrutujesz pracowników za granicę?
Zarządzasz zespołem takich rekruterów?

Do swojego Biura w Lublinie szukamy:
MANAGERA ZESPOŁU REKRUTACJI ZAGRANICZNYCH

Jesteśmy Holenderską Firmą pośredniczącą w zatrudnianiu Pracowników w Holandii już 10 lat. Zatrudniamy Pracowników z kilku krajów europy wschodniej. Obecnie zatrudniamy ponad 850 Pracowników z Polski.
Jeżeli:
* masz doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych,
* znasz rynek pracy krajów Europy zachodniej,
* znasz język angielski,
* wiesz jak pozyskiwać Kandydatów,
* jesteś otwarta/otwarty na rozwój,
* chcesz pracowac w młodym, dynamicznym zespole,

lub przyjdź do naszego biura w Lublinie na ul. Narutowicza 34 lok. II

Wyzwania przed Tobą:
Lubisz przeszukiwać czeluście internetu, a w mediach społecznościowych czujesz się jak ryba w wodzie? Jesteś na początku swojej drogi zawodowej, a praca w Dziale Rekrutacji, w największej firmie IT jest Twoim marzeniem? Podejmij wyzwanie i już dziś wyślij do nas swoją aplikację.

Pozyskiwanie i angażowanie Kandydatów w procesy rekrutacyjne z wykorzystaniem najlepszych technik rekrutacyjnych i sourcingowych (networking, headhunting, Boolean) – nauczymy Cię tego!
Wstępna selekcja i wybór najlepszych Kandydatów dopasowanych do potrzeb projektowych
Przeprowadzanie screeningów telefonicznych z Kandydatami
Umawianie spotkań rekrutacyjnych oraz weryfikacji technicznych
Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
Udział w Targach Pracy i innych wydarzeniach z zakresu Employer Branding’u
Wsparcie Działu Rekrutacji w obszarze realizowanych projektów
Zapewnianie Candidate Experience na najwyższym poziomie w trakcie całego procesu rekrutacji
Oczekiwane umiejętności:
Wykształcenie wyższe lub student/-ka ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: Psychologia, Socjologia, Zarządzanie)
Doświadczenie w obszarze rekrutacji – staże, praktyki
Zainteresowanie obszarem rekrutacji i sourcingu
Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
Mile widziana znajomość branży IT
Korzyści dla Ciebie:
Umowa o pracę i atrakcyjny system bonusowy
Współpraca z doświadczonym zespołem
Możliwości rozwoju w strukturach firmy (m.in. rekrutacja, HR, sprzedaż)
Renomowany i stabilny pracodawca wyróżniony czterokrotnie nagrodą Great Place to Work oraz osiągający 31% wzrostu przychodu rocznie
Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe
Dofinansowanie Twoich pasji oraz inicjatyw charytatywnych (SiiPower Volunteers)
Atrakcyjny system benefitów pozapłacowych (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
Niezliczona ilość spotkań integracyjnych (piwne piątki, piknik, wyjazd integracyjny czy mikołajki)
Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj na:

Firma Futuro Finance poszukuje osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. HR
miejsce pracy: Lublin

Zadania, które przed Tobą postawimy:
• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz selekcja kandydatów na obszarze południowo-wschodniej części Polski
• Aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
• On-boarding nowych pracowników
• Prowadzenie dokumentacji pracowników,
• Dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (udział w targach pracy, dniach karier)

Zapewniamy Ci:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju i poszerzania dotychczasowych umiejętności,
• Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, wizytówki
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Pakiet medyczny oraz karta Multisport
• Udział w Targach Pracy oraz dniach kariery

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie w branży HR
• Wykształcenie min. średnie
• Umiejętność organizowania i planowania pracy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość MS Office
• Prawo jazdy kat. B

Wyślij CV na adres: rekrutacja@futurofinance.pl

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930