Telekomunikacja

Oferta kierowana jest do studentów studiów zaocznych lub dziennych, trzeciego oraz czwartego roku.

Prace wykonywane na stanowisku:
– składanie, skręcanie, programowanie-konfiguracja urządzeń,
– testowanie urządzeń,
– lutowanie elementów, przewodów,
– pakowanie i inne czynności związane z produkcją oraz przygotowaniem do wysyłki.

Od kandydata oczekujemy:
– znajomości podstaw elektroniki,
– umiejętności posługiwania się lutownicą,
– uczciwości, sumienności, rzetelności.

Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy.
Praca w siedzibie firmy w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej 7/9 w godzinach 8:00 – 16:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: tgrotnik@bitstream.com.pl
Dodatkowe informacje dostępne telefonicznie: 81 7438643

Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy BITSTREAM Sp. z o.o. z siedzibą
w Lublinie, ul. Mełgiewska 7-9, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Oferta kierowana jest do absolwentów studiów kierunków technicznych.

wsparcie techniczne dla sprzedawanych urządzeń,
testy funkcjonalne prototypów nowych urządzeń,
przygotowywanie dokumentacji technicznej urządzeń,
praca przy ciekawych projektach,
kontakt z wieloma różnymi technologiami telekomunikacyjnymi.

znajomości podstaw telekomunikacji,
znajomości podstaw działania sieci Ethernet,
znajomości podstaw protokołów sieciowych (IP, UDP, TCP),
dobrej znajomości języka angielskiego,
uczciwości, sumienności, rzetelności.

Wybrany kandydat znajdzie zatrudnienie w zespole specjalistów zajmujących się projektowaniem i sprzedażą urządzeń telekomunikacyjnych i teletransmisyjnych firmy BITSTREAM, która jest lubelskim producentem profesjonalnych urządzeń transmisji danych, głosu i video dla telekomunikacji, energetyki, systemów zabezpieczeń, automatyki przemysłowej i innych. Więcej informacji na stronie www.bitstream.com.pl

Prosimy o przesłanie CV  w wersji PDF na adres e-mail: praca@bitstream.com.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego firmy BITSTREAM Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Mełgiewska 7-9, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Firma Bonus Sp. z o.o. jest autoryzowanym Partnerem Orange Polska S.A. operatora telefonii komórkowej marki Orange. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, centrala mieści się w Krakowie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego w Lublinie.

Aplikacje proszę składać na adres rekrutacja@24bonus.pl

Tytuł maila – DKB Lublin

Obowiązki:
– reprezentowanie spółki podczas rozmów handlowych
– aktywne pozyskiwanie klientów
– zawieranie umów handlowych
– wykonywanie nałożonych planów ilościowych i jakościowych
– raportowanie efektów pracy

Wymagania:
– doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (telefonia stacjonarna i komórkowa)
– umiejętność nawiązywania kontaktów, prowadzenia negocjacji
– wysoka motywacja i konsekwencja w dążeniu do postawionych celów
– umiejętność szybkiego uczenia się
– dobra znajomość pakietu MS Office
– wskazana własna działalność gospodarcza (wynagrodzenie prowizyjne)
– dodatek finansowy „Na Start”

Szukasz pracy? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w dziale sprzedaży?

Oferta naszej firmy jest właśnie dla Ciebie!
Prowadzimy nabór na stanowisko TELEMARKETER. Doświadczenie nie jest wymagane gdyż oferujemy szkolenie przygotowujące do wykonywanego zawodu. Zapewniamy miłą atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy.
Prześlij swoje CV pod adres: rekrutacja@unlimitedgroup.pl

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930