HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576).

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy:

Pracowników magazynu
Miejsce pracy:Lublin – ul. Zawieprzycka

Zadania
– załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych przy użyciu ręcznego wózka paletowego
– skanowanie przesyłek
– sortowanie i paletowanie
– prace porządkowe

Oferujemy
– zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
– pracę od poniedziałku do piątku
– godziny 2:00- 8:00/ 16:00- 20:00
– atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
– motywacja i zaangażowanie do pracy
– dyspozycyjność

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031