sortownia

Szukam osób zainteresowanych pracą na magazynie kurierskim.

Miejsce pracy: Lublin – Zawieprzycka
Godziny pracy: 3:00-8:00 lub 15:00-20:00

Zadania: Sortowanie, skanowanie przesyłek, załadunek i rozładunek samochodów dostawczych, obsługa skanera i wózka paletowego, drobne prace magazynowe

Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij CV na adres: anna.f@hrgloba.pl lub zadzwoń: 691-550-030

Agencja DutchRecruit oferuje pracę w Holandii przy zbiorze pomidorów. Wymagane jest doświadczenie w tej pracy.

Jako agencja zajmujemy się organizacją podróży w obydwie strony, zapewniamy zakwaterowanie oraz ubezpieczenie. Na miejscu są nasi pracownicy z Polski, którzy pomogą w pierwszych dniach pracy oraz przy załatwianiu wszelkich formalności.

Zapraszamy do biura na ul. Świętoduskiej 10 w Lublinie

Agencja DutchRecruit poszukuje osób do pracy na sortowni w Holandii przy sortowaniu oraz pakowaniu winogron.

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576).

Dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy:

Pracowników magazynu
Miejsce pracy:Lublin – ul. Zawieprzycka

Zadania
– załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych przy użyciu ręcznego wózka paletowego
– skanowanie przesyłek
– sortowanie i paletowanie
– prace porządkowe

Oferujemy
– zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
– pracę od poniedziałku do piątku
– godziny 2:00- 8:00/ 16:00- 20:00
– atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
– motywacja i zaangażowanie do pracy
– dyspozycyjność

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

HR GLOBAL GROUP – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576)

Obecnie poszukujemy pracowników do sortowni na stanowisko;

MAGAZYNIER

Do obowiązków należeć będzie:
sortowanie, skanowanie, załadunek, rozładunek samochodów z przesyłkami, inne czynności magazynowe

Z naszej strony oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie, umowę cywilno-prawną, zmiana: 02:00-08:00 lub16-20

Wymagamy:
tężyzny fizycznej, możliwość pracy na zmianę 02:00-08:00 lub16-20, samodzielny dojazd na ul. Zawieprzycką

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzula:

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930