OPIS STANOWISKA:
wsparcie w realizacji bieżących zadań administracyjnych
przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji
obsługa i procesowanie faktur i rachunków
obsługa strony internetowej i mediów społecznościowych
organizacja pracy biura
kontakt z instytucjami, urzędami, firmami
przygotowywanie raportów

OCZEKIWANIA:
dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu po 5 godzin
bardzo dobra organizacja pracy, w tym dobre planowanie czasu pracy, dbałość o szczegóły
dobra obsługa pakietu MS Office, Google Docs, CMS WordPress
umiejętność szybkiego uczenia się obsługi nowych programów np. Scribus, Inkscape itp.
zaangażowanie, samodzielność w działaniu
dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw księgowości
status studenta/ki

OFERUJEMY:
tryb pracy zmianowej – głównie popołudnia
umowa zlecenie – 13,00 zł brutto / godz.
elastyczność czasu pracy (weekendy również)
szkolenia
udział w projektach i delegacjach krajowych i międzynarodowych (UE)

Zainteresowani wysyłają CV na adres biuro@artofsciecne.org.pl
Termin składania ofert 24.12.2017

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031