Dzienne archiwum: 18 lipca 2014

Grupa ULOTEX TORUŃ, jedna z najbardziej dynamicznie rozwijająca się agencji marketingu zintegrowanego na rynku woj. kujawsko – pomorskiego, obecnie poszukuje do pracy na stanowisko: Ankietera

(bezpośrednie wywiady przy użyciu kwestionariusza).

Praca na terenie Lublina,
w dniach 25-26.07.2014

Mile widziane:
• Dyspozycyjność
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Cechy charakteru: komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność.
•Wiek 20-35 lat. Mile widziany status ucznia/studenta

Dodatkowe informację:
-godz. pracy: poranne / popołudniowe
-Wynagrodzenie: 15 zł / h
-Umowa zlecenie

Spotkanie rekrutacyjno – informacyjne odbędzie się w dniu 22.07.2014 o godz.: 12:00 przy ul. ul. Graniczna 13/3 w Punkcie Młodzieżowego Pośrednictwa Pracy (OHP Lublin)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt wyłącznie telefoniczny od pon-pt w godz. 9:00-17:00

Tytuł oferty pracy: Au pair- Irlandia!

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy GazetaPraca.pl

Łącze do oferty pracy:

Opis kanału oferty pracy: Oferty pracy GazetaPraca.pl Lublin

Tytuł oferty pracy: Doradca ds. Odszkodowań – lubelskie, Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Świdnik, Zamość

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy – Pracuj.pl – lubelskie

Opis kanału oferty pracy: Najnowsze oferty pracy z Pracuj.pl

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej- producenta systemów paliwowych do samochodów poszukujemy osoby na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:
Opracowywanie oraz nadzorowanie dokumentacji jakościowej (plany kontroli, PPAP, FMEA)
Wdrażanie zasad, metod i narzędzi jakości oraz metod statystycznych
Sprawdzanie i opiniowanie stanowiskowych instrukcji kontrolnych i badawczych
Prowadzenie dokumentacji oraz rozpatrywanie reklamacji od Klientów w zakresie udzielonych pełnomocnictw
Nadzorowanie analiz wyrobu zwróconego
Nadzorowanie przestrzegania wymagań Klienta dotyczących jakości w ramach planowania i rozwoju procesu wytwarzania
Zarządzanie kontrolą doraźną we wszystkich fazach procesu wytwarzania wyrobu
Nadzorowanie operacji kontroli, badań oraz testów podczas wdrażania wyrobu do produkcji seryjnej
Monitorowanie wskaźników jakości wewnętrznej i zewnętrznej w spółce
Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości dostawców do procesów głównych
Raportowanie jakości dostawców do Grupy INERGY
Planowanie i przeprowadzanie audytów dostawców

Wymagania:
Biegła znajomość języka angielskiego oraz języka niemieckiego – warunek konieczny
Wykształcenie wyższe techniczne (minimum tytuł inżyniera) – warunek konieczny
Znajomość norm, metod i technik zarządzania jakością (m.in. ISO/TS, PPAP, APQP, MSA i in.)
Minimum 2 letnie doświadczenie w jakości, najlepiej w branży motoryzacyjnej
Znajomość elektroniki lub zainteresowanie tą dziedziną
Zdyscyplinowanie, sumienność i systematyczność
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku
Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w branży automotive
Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji
Duży zakres samodzielności
Dobrą atmosferę w pracy w firmie zorientowanej na pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: beata.nowicka@bradservices.pl.

lipiec 2014
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031