Dzienne archiwum: 5 kwietnia 2017

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa W&W sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku

ANKIETER/ANKIETERKA

Opis stanowiska:
– Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami
– Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach
– Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów

Wymagania:
– Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań
– Komunikatywność i łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie
– Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– Pracę w postaci umowy zlecenia
– Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi
– Zwrot kosztów dojazdu

Zasady współpracy:
Osoby pozytywnie zweryfikowane w procesie rekrutacji umieszczane są w naszej bazie ankieterów. Z ankieterami kontaktujemy się dopiero w momencie otwarcia przygotowań do realizacji konkretnego projektu.
Praca ma charakter dorywczy – ankieter pracuje przy określonym projekcie.

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku ankietera prosimy o przesłanie CV na nasz adres email: rekrutacja@fastsolutions.pl w tytule wiadomości wpisać Ankieter Lublin

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

kwiecień 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930