Dzienne archiwum: 24 kwietnia 2017

DOTACJE NA DZIAŁANOŚĆ GOSPODARCZĄ
Jesteś osobą bez pracy powyżej 30 roku życia
Jesteś osobą z niepełnosprawnością
Zamierzasz otworzyć działalność gospodarczą
Zamieszkujesz w woj. lubelskim
Przyznajemy dotacje na otworzenie działalności gospodarczej 24 tys.zł
Tel. 506 050 706
www.asesor.edu.pl

Poszukujemy osób na stanowisko Doradcy Klienta, w nowo powstającym biurze w Lublinie.
Stań się częścią naszego zespołu!
Rozwijamy się z każdym dniem, budujemy strukturę i stale powiększamy naszą ekipę, co daje Ci realną szansę na awans.
Zapewniamy atrakcyjną podstawę, którą możesz zwiększyć oraz duże prowizje za każde zrealizowane zamówienie – doceniamy Twoje zaangażowanie!

Zakres obowiązków:
– dobór odpowiednich rozwiązań do indywidualnych potrzeb Klientów
– zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta
– budowanie długoterminowych relacji z Klientem

Oczekujemy:
– entuzjazmu i pozytywnego nastawienia
– zaangażowania
– komunikatywności
– determinacji w realizacji celów
– mile widziane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta

Oferujemy:
– umowę zlecenie a po okresie próbnym umowę o pracę.
– wysoką podstawę
– wysokie prowizje
– liczne konkursy i nagrody
– elastyczne godziny pracy
– przyjazną atmosferę
– szkolenia rozwojowe

kwiecień 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930