atrakcyjne wynagrodzenie

Poszukujemy chętnych dziewczyn do pracy biurowej jako video modelka. Praca polega na pisaniu (rozmowie) w języku angielskim. Nie bój się, przyjdź na spotkanie zobacz jak to wygląda i wtedy zdecyduj. Być może jest to praca jakiej właśnie szukasz.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego,
– dyspozycyjność,
– umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego pułapu, zależne od Twojego zaangażowania i sumienności,
– premie dla najlepszych pracowników,
– miłą atmosferę w pracy,
– możliwość szlifowania języka angielskiego,
– elastyczne godziny pracy,
– pracę w centrum Lublina.

Zgłoszenia z dołączonym CV zawierającym aktualne zdjęcie prosimy wysyłać na adres lbn@eventteampolska.pl

Eko Impuls Sp. z o.o.

W związku z realizacją nowych projektów związanych z OZE (fotowoltaiką prosumencką), poszukujemy partnerów handlowych, którzy chcieliby współpracować z dynamicznie rozwijającą się firmą, działająca na terenie centralnej i południowo-wschodniej Polski.

www.ekoimpuls.pl

Przedstawiciel Handlowy / Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region: lubelskie
Numer referencyjny: PH/09/2015/LUB
Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie: osoby fizyczne i/lub firmy.
Utrzymywanie i budowanie nowych relacji z klientami.
Prowadzenie negocjacji handlowych.
Tworzenie struktury sprzedaży w regionie.
Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży.
Znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów handlowych.
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
Samodzielność i umiejętność zarządzać własnym czasem pracy.
Kreatywność i dynamika w działaniu.
Silna orientacja na wyniki.
Mobilność i przedsiębiorczość.
Chęć do pracy, rozwoju i nauki.
Oferujemy:

Progresywne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione o pracy własnej (lub podstwa + prowizja).
Podstawowe narzędzia pracy.
Szkolenie startowe.
Możliwość rozwoju w perspektywicznej firmie i branży.
Dla najlepszych współpracowników, osiągających bardzo dobre wyniki, służbowe nowe auto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz ze strony www.ekoimpuls.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzyli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eko Impuls Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031