praca w terenie

W związku z zwiększeniem ilości projektów dla naszego Klienta, firmy z 30 letnim doświadczeniem w geodezji na rynku polskim oraz zagranicznym zapraszamy do aplikowania osoby które:

• nie mają doświadczenia w zawodzie – skończyły szkołę o tym profilu lub są w trakcie studiów
• mają doświadczenie w zawodzie geodety i są otwarte na nowe wyzwania zawodowe

Warunki pracy:

• wolne weekendy, praca pn-pt, 2 zmiany 7-15 / 15-23, dla osób mniej dyspozycyjnych możliwość ustalenia pracy tylko na 1 zmianę
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie do wyboru
• wynagrodzenie podstawowe + premia akordowa rozliczana od ilości wykonanych prac

Dodatkowo możesz zyskać:

• możliwość poszerzania kwalifikacji poprzez współfinansowanie przez firmę uprawnień zawodowych, studiów podyplomowych
• dostęp do korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• udział w imprezach integracyjnych 2 razy w roku
• możliwość dbania o zdrowie fizyczne poprzez dofinansowanie karty multisport 50/50
• Dodatkowe premie świąteczne w postaci bonów
• Wytyczoną jasną ścieżkę kariery, która jest określona w regulaminie
• Udział w projektach wykonywanych dla jednostek rządowych i samorządowych, a także projektach komercyjnych w Polsce i za granicą

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres doradca@grhpolska.com

Eko Impuls Sp. z o.o.

W związku z realizacją nowych projektów związanych z OZE (fotowoltaiką prosumencką), poszukujemy partnerów handlowych, którzy chcieliby współpracować z dynamicznie rozwijającą się firmą, działająca na terenie centralnej i południowo-wschodniej Polski.

www.ekoimpuls.pl

Przedstawiciel Handlowy / Regionalny Kierownik Sprzedaży

Region: lubelskie
Numer referencyjny: PH/09/2015/LUB
Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym regionie: osoby fizyczne i/lub firmy.
Utrzymywanie i budowanie nowych relacji z klientami.
Prowadzenie negocjacji handlowych.
Tworzenie struktury sprzedaży w regionie.
Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży.
Znajomość technik sprzedaży oraz prowadzenia rozmów handlowych.
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
Samodzielność i umiejętność zarządzać własnym czasem pracy.
Kreatywność i dynamika w działaniu.
Silna orientacja na wyniki.
Mobilność i przedsiębiorczość.
Chęć do pracy, rozwoju i nauki.
Oferujemy:

Progresywne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione o pracy własnej (lub podstwa + prowizja).
Podstawowe narzędzia pracy.
Szkolenie startowe.
Możliwość rozwoju w perspektywicznej firmie i branży.
Dla najlepszych współpracowników, osiągających bardzo dobre wyniki, służbowe nowe auto.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz ze strony www.ekoimpuls.pl

W CV prosimy o zamieszczenie klauzyli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eko Impuls Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031