KONSULTANT TELEFONICZNY

Biuro Nieruchomości zatrudni osobę do telefonicznego umawiania spotkań.

Nasze biuro działa na rynku w Lublinie i całej Polsce. Zajmujemy się pośrednictwem kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości oraz usługami komplementarnymi. Do zespołu należą ludzie młodzi i energiczni.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie kontakt z firmami i umawianie spotkań dla pośredników.

Oferujemy:
pracę w miłej atmosferze, w biurze w ścisłym Centrum Lublina
spokojną pracę nie mającą związku ze sprzedażą
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach między 9 a 17
elastyczne godziny pracy (wymagana dyspozycyjność min. 1/2 etatu)
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
stałe wynagrodzenie podstawowe + premie uzależnione od osiąganych wyników
niezbędne narzędzia i sprzęt do pracy
pracę od zaraz

Wymagamy:
wykształcenia min. średniego
motywacji do pracy
pozytywnego nastawienia i miłej aparycji
wysokiej kultury osobistej
zaangażowania w wykonywaną pracę
dyspozycyjności odpowiadającej min. 1/2 etatu
mile widziane (ale nie wymagane) doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w Call Center

W celu aplikowania prosimy o przesłanie CV (w formacie PDF) drogą mailową na bodalska@bawhp.pl

Informujemy, że Twoje dane osobowe zawarte w nadesłanym CV będą przetwarzane wyłącznie w zakresie bieżącego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Powodzenia!

Oferujemy:

Wymagamy:

W celu aplikowania prosimy o przesłanie CV (w formacie PDF) drogą mailową.

Powodzenia!

Miejsce pracy: Lublin
Stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Zakres obowiązków:

– będziesz pomagać klientom w dobieraniu i sprzedaży rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby

Wystarczy żebyś:

– lubił rozmawiać z ludźmi
– podchodził do obsługi klientów tak, jak sam chcesz być obsługiwany
– chciał uczyć się nowych rzeczy
– był skuteczny w realizacji założonych celów
– sprawnie pisał na klawiaturze
– posiadał umiejętność pracy w zespole
– miał pozytywne nastawienie do pracy
– był dyspozycyjny w godz. 13:00-21:00 od poniedziałku do piątku

W zamian oferujemy Ci:

– wynagrodzenie: podstawa / premia
– przyjazną atmosferę pracy
– 5-cio dniowe szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego
– dogodną lokalizację.
– bazę klientów którą będziesz wykorzystywać do pracy
– elastyczne godziny pracy – sam układasz grafik, a my go akceptujemy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: marcin.obara@dg-marketing.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Poszukiwani konsultanci telefoniczni! – nowo otwarty oddział Call Center !

Największą wartością firmy są jej pracownicy czyli WY

Więc jeśli:

– jesteś osobą , komunikatywną bez względu na wiek
– jesteś zmęczony sprzedażą abonamentów, garnków bądź uważasz, że nie otrzymujesz adekwatnej do swoich wyników prowizji
– chcesz zdobyć bogate doświadczenie w kontaktach z klientami

Dołącz do Verona Consluting !!!

Do podstawowych Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało:

– Realizacja kampanii telefonicznych (NIESPRZEDAŻOWYCH!)

Oczekujemy od Ciebie:
– Dyspozycyjności
– Łatwości nawiązywania kontaktów,
– Zaangażowania i pozytywnego myślenia

Oferujemy:
– Atrakcyjny przejrzysty model wynagrodzenia (podstawa + premia)
– Łatwy produkt niesprzedażowy
– Elastyczny grafik
– Przyjazną atmosferę pracy
– Dogodna lokalizacja ( ul. Zana )

PRACA DLA KAŻDEGO! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
Nr kontaktowy 517-274-195 lub 737-427-681
Możesz również przesłać swoje CV na adres rekrutacja.vclublin@gmail.com lub na nasz fan page https://www.facebook.com/veronaconsultinglublin/
Zapraszamy !!!

Firma Coltel Sp. z o.o. S.K.A należy do Grupy Kapitałowej Philipiak Polska, która nieprzerwanie od 2001 roku realizuje jej podstawową misję – promocję zdrowego stylu życia.

Od 2007 obsługujemy nowoczesne oddziały Call Center w Olsztynie, Łodzi, Toruniu, Warszawie, Lublinie i Chełmie. W tej chwili ponad 500 telemarketerów, mając na uwadze misję firmy, przyczynia się do jej rozwoju.

Największą wartością firmy są jej pracownicy

Więc jeśli:

– jesteś osobą życzliwą, uśmiechniętą, komunikatywną
– masz doświadczenie w telemarketingu albo chcesz spróbować czegoś nowego
– jesteś zmęczony sprzedażą abonamentów bądź uważasz, że nie otrzymujesz adekwatnej do swoich wyników prowizji

Jeśli tak, to jesteś idealnym kandydatem na stanowisko młodszego specjalisty ds. promocji zdrowego stylu życia

Gwarantujemy:

– konkurencyjne wynagrodzenie: stała podstawa + wysoka prowizja
– pracę przez 6,5 godziny dziennie od poniedziałku do piątku + dwie soboty w miesiącu.
– pracę w młodym zespole, w stabilnej finansowo firmie
– miłą atmosferę
– profesjonalne szkolenia
– możliwość rozwoju w strukturach firmy- awans na stanowiska menedżerskie

Dołącz do nas, a My zadbamy o Twój rozwój zawodowy i osobisty.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną na adres e-mail praca-lublin@coltel.pl lub bezpośrednio w biurze w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 55 – I piętro.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930