praca finanse

Jesteś ambitny i nie boisz się nowych wyzwań? Masz dużą motywacje do pracy i chcesz rozpocząć swoją ścieżkę kariery? Jeśli tak, aplikuj na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego.

Jesteśmy ogólnopolskim doradztwem finansowym świadczącym usługi dla klienta biznesowego. Współpracujemy w wieloma bankami oraz oferujemy bogatą gamę produktów. Stawiamy na zespół ambitnych oraz zaangażowanych w pracę osób. Dbamy o rozwój oraz wspieramy młodych ludzi rozpoczynających swoją ścieżkę kariery

Gwarantujemy:
– umowę o pracę na czas nieokreślony
– atrakcyjne warunki finansowe – podstawa oraz wynagrodzenie prowizyjne
– system szkoleń oraz możliwości awansów
– pracę w stabilnej firmie

Od kandydatów oczekujemy:
– umiejętności pracy zespołowej oraz indywidualnej
– łatwości w budowaniu relacji z klientem
– samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej

Główne obowiązki, które czekają na kandydata:
– aktualizowanie bazy danych klientów
– przygotowywanie oferty kredytowej indywidualnie dla każdego klienta
– sprzedaż produktów finansowych
– dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Jeżeli spełniasz nasze wymagania i oferta jest dla Ciebie interesująca, zapraszamy do przesyłania CV na adres rekrutacja@futurofinance.pl wraz z klauzulą ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zapraszamy Pracodawców do dodawania ogłoszeń, a Pracowników do korzystania z naszej bazy danych zawierającej oferty pracy z Lublina i okolic.

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930