zdj

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Operator produkcji – Robotnik montażowy
Numer referencyjny: OP/RM/CZ
Lokalizacja: Czechy
Miejsce pracy: Stara Boleslav
Obowiązki
Wykonywanie prac montażowych – montaż części pasa bezpieczeństwa (np. nawijaki, pasy, itp.) – bez ciężkiej pracy fizycznej, podwyższone wymagania w zakresie małej motoryki
Wymagania
Wykształcenie średnie, techniczne
Znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie
Wymagana praktyka w branży samochodowym min. 1 rok
Dobry stan zdrowia, rozpoznawanie barw
Niezawodność, staranność, pilność, zdolność rozpoznawania, zręczność manualna, wysokie zaangażowanie w pracy

Wybranym kandydatom oferujemy
Praca na 3 zmiany , ruch ciągły
Umowa gwarancyjna podpisywana przed wyjazdem do Czech z Agencją pracy Tymczasowej Interkadra Po przyjeździe do Czech umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny
Miesięczne wynagrodzenie + dodatki do wynagrodzenia
Dopłata do wyżywienia 500 kc / miesiąc
Zakwaterowanie w Celakovice

Kontakt
Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie swojego CV wraz ze zdjęciem na adres: wschod.czechy@interkadra.pl. W temacie wiadomości proszę umieścić numer referencyjny – OP/RM/CZ

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Nazwa Pracodawcy: _

Adres Pracodawcy: _

Miejsce Pracy: Kawiarnia Lublin

Poszukujemy osób chętnych do pracy, uśmiechniętych, lubiących pracę z ludźmi.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie przyjmowanie zamówień klientów oraz obsługa urządzeń gastronomicznych.

Oczekiwania: Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości branży, komunikatywności, aktualnej książeczki sanepidowskiej, komunikatywnej znajomość języka obcego oraz statusu osoby uczącej się.

Oferujemy: Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie Cv wraz ze zdjęciem na adres: lublin.rekrutacje@gmail.com
W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Przewidywane wynagrodzenie NETTO w PLN: 1

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: lublin.rekrutacje@gmail.com

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883)

Nazwa firmy: Newtado.com

Adres firmy: Jersey A4 5 Simon PLace JE2 4SB

Miejsce pracy: Praca W Domu

Firma Newtado.com poszukuje administratorow do prowadzenia
sklepu internetowego: PRACA W DOMU
ZAKRES OBOWIAZKOW
bieżącą aktualizację strony www.NEWTADO.COM
• nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i zawartością serwisu,
• zgłaszanie i monitorowanie błędów występujących na stronie,
• bieżące tłumaczenia zawartości strony z jęz. angielskiego,Ii odwrotnie
• edytowanie zdjęć (zmiana rozmiaru, kadrowanie),
• tworzenie stron internetowych na podstawie dostępnych szablonów,
• wspieranie w codziennych zadaniach lokalnych edytorów strony internetowej,
• współpracę z działem sprzedaży w codziennej edycji treści na stronie.

Wymagania: Oczekiwania:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
• B.dobra znajomość jęz. angielskiego,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office,),
• umiejętność kreatywnego myślenia oraz pisania i redagowania teksów,
• podstawowa znajomość programów graficznych pod kątem przygotowywania grafiki do Internetu,
• wykształcenie z dziedziny IT nie jest wymagane,
• mile widziane zainteresowanie dziedziną marketingu.
MILE WIDZIANA OSOBA NIEPELNOSPRAWNA.

Oferujemy: Do Negocjacji

Przewidywane wynagrodzenie NETTO w PLN: do 10000

Oferty prosimy kierować na adres e-mail: newtado@gmail.com

kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930