334301 Asystent dyrektora

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

ASYSTENT/KA DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO
Praca Stała
Miejsce pracy: Lublin, Świdnik, Łęczna
Nr Ref.: Asystent/ka Dyrektora Lublin

Zadania:

wsparcie w codziennych obowiązkach administracyjno-biurowych,
organizacja wyjazdów służbowych i spotkań biznesowych,
prowadzenie terminarza spotkań Dyrektora Zarządzającego,
zapewnienie sprawnego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji, w tym komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w imieniu Dyrektora Zarządzającego,
uczestnictwo w spotkaniach i prowadzonych projektach, w razie konieczności samodzielne reprezentowanie firmy w rozmowach i koordynowaniu działań,
przygotowywanie materiałów merytorycznych, analiz, raportów na spotkania, prowadzenie prezentacji,
bieżąca współpraca ze wszystkimi działami Firmy w zakresie prawidłowej organizacji pracy oraz przepływu informacji,
asystowanie i wspomaganie Dyrektora Zarządzającego w prowadzonych przez Niego projektach oraz wykonywanie samodzielnych projektów zleconych przez przełożonego,
zarządzanie zaopatrzeniem biura,

Wymagania:

wykształcenie wyższe,
doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim min. 2 lata – warunek konieczny,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
prawo jazdy kat. B.,
biegłość w obsłudze pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point) i Internetu,
wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętności efektywnego zarządzania czasem – warunek konieczny,
umiejętność pracy pod presją czasu i zadań,
wysokie umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
samodzielność i kreatywność,
komunikatywność,
dyspozycyjność,

Oferujemy:

pracę w znanej firmie, o ugruntowanej pozycji i rozpoznawalnej marce,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w niebanalnej branży,
atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia,
atrakcyjny pakiet socjalny i dodatki do wynagrodzenia: premie, bony,
przyjazną atmosferę pracy,
ukierunkowanie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
pracę w kompetentnym i energicznym zespole,
nowoczesne narzędzia pracy,

Miejsce pracy: Lublin

Kontakt:

Lublin 20-002; ul. Krakowskie Przedmieście 21
tel. 81 476 20 16
lublin@manpower.pl

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031