Dzienne archiwum: 11 czerwca 2014

Tytuł oferty pracy: Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckiego – lubelskie, Lublin

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy – Pracuj.pl – lubelskie

Łącze do oferty pracy:

Opis kanału oferty pracy: Najnowsze oferty pracy z Pracuj.pl

Konsultant/ka ds. Sprzedaży Orange w Lublinie

Zakres obowiązków
•zdobywanie serc i umysłów klientów
•sprzedaż usług i produktów Orange
•obsługa Klientów oraz udzielanie informacji o ofercie i promocjach
•podejmowanie działań mających na celu utrzymanie Klientów lub zapewnienie ich powrotu do Orange

Wymagania wobec kandydatów i kandydatek
•zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami
•wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe
•doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w sprzedaży usług i produktów telekomunikacyjnych
•umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
•wysokie umiejętności interpersonalne
•wysoka orientacja na wynik i na Klienta

Oferowane warunki
•pracę w dużej międzynarodowej firmie dążącej do mistrzostwa w obsłudze klienta
•szkolenia sprzedażowe i produktowe
•stała podstawa 1680 zł + premie
•atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
•możliwość rozwoju zawodowego

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem, zapraszamy do przesłania aplikacji (cv na adres: praca_orange@g.pl + zgoda na przetwarzanie danych osobowych)

Tytuł oferty pracy: Opiekun(ka) nad osobami starszymi – ZASTĘPSTWA WAKACYJNE

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy GazetaPraca.pl

Opis kanału oferty pracy: Oferty pracy GazetaPraca.pl Lublin

czerwiec 2014
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30