Dzienne archiwum: 17 czerwca 2014

Tytuł oferty pracy: Pracownik Zespołu Finansowego z językiem duńskim – lubelskie

Nazwa kanału z ofertami pracy: Oferty pracy – Pracuj.pl – lubelskie

Łącze do oferty pracy:

Opis kanału oferty pracy: Najnowsze oferty pracy z Pracuj.pl

Opis stanowiska:

Obsługa połączeń przychodzących od klientów
Prowadzenie rozmowy zgodnie ze standardem
Udzielenie Klientowi niezbędnych informacji
Oddzwanianie do klientów
Obsługa korespondencji e-mail / chat
Odpowiadanie na pytania klienta związane z oferowaną usługą
Zaznaczanie w systemie odpowiedniego statusu połączenia
Wprowadzanie do systemu wszystkich informacji pozyskanych podczas rozmowy
Realizacja wyznaczonych KPI dotyczących obsługi projektu

Wymagania:

Biegła znajomość języka niemieckiego
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność jasnego wyrażania i formułowania myśli
Umiejętność prowadzenia korespondencji pisemnej:gramatyka, ortografia, stylistyka
Kultura osobista,uprzejmość.
Umiejętność poprawnej i swobodnej komunikacji oraz aktywnego słuchania.

Offer:

Pracę na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie

Polski Prąd to ogólnopolska firma energetyczna, której zakres działalności obejmuje sprzedaż energii elektrycznej, audyty i projekty techniczne. Naszą ofertę kierujemy do segmentu Klientów biznesowych.

Zależy nam, aby naszą firmę tworzyli ludzie zaangażowani w pracę, którzy chcą się rozwijać w nowoczesnej firmie z perspektywami i ambicjami.

Obecnie do Naszego zespołu, poszukujemy, osób na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – LUBLIN i okolice

ZADANIA:
• negocjowanie, przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedaży,
• monitorowanie i raportowanie sytuacji na rynku,
• realizacja planów sprzedaży.

WYMAGANIA:
• doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w dowolnej branży,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• komunikatywność, kreatywność, inicjatywa, łatwość nawiązywania
i podtrzymywania kontaktów.

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• szkolenia, fachową pomoc
• możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Zainteresowane osoby, proszę o przesłanie Cv na adres: praca@polskiprad.pl wpisując w tytule maila nazwę stanowiska i preferowany region pracy.

czerwiec 2014
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30