Dzienne archiwum: 16 maja 2016

Firma Futuro Finance poszukuje osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. HR
miejsce pracy: Lublin

Zadania, które przed Tobą postawimy:
• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz selekcja kandydatów na obszarze południowo-wschodniej części Polski
• Aktywne poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
• On-boarding nowych pracowników
• Prowadzenie dokumentacji pracowników,
• Dbanie o budowanie wizerunku pracodawcy (udział w targach pracy, dniach karier)

Zapewniamy Ci:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju i poszerzania dotychczasowych umiejętności,
• Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, wizytówki
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Pakiet medyczny oraz karta Multisport
• Udział w Targach Pracy oraz dniach kariery

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczenie w branży HR
• Wykształcenie min. średnie
• Umiejętność organizowania i planowania pracy
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Znajomość MS Office
• Prawo jazdy kat. B

Wyślij CV na adres: rekrutacja@futurofinance.pl

maj 2016
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031